Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Konsultācijas

MācībasKonsultācijas

Apstiprināts ar Rīgas 31.vidusskolas direktora p.i. 18.10.2022. rīkojumu nr. VS-31-22-194-rs

Grozījumi apstiprināti ar Rīgas 31.vidusskolas direktora p.i. 26.10.2022. rīkojumu nr. VS-31-22-201-rs

 

Konsultācijas 2022./23. m.g.

Skolotāja uzvārds, vārds

Mācību priekšmets

Kabineta Nr.

Konsultācijas diena, laiks

Apsīte Anda

Pirmā svešvaloda (angļu)

105.

Pirmdiena 14.20-16.10 vai ilgāk

Batars Edijs

Vēsture

108.

Otrdiena 15.05-15.45

Trešdiena 8.19-9.05

Piektdiena 15.05-15.45

Berķe Daiga

Latviešu valoda

219.

Pirmdiena 8.20-9.00

Trešdiena 14.15- 15.15

Ceturtdiena 8.20-9.00

Bērziņš Kristers

Mūzika

103.

Piektdiena 7.40-8.15

Bolgzda Baiba

Matemātika, datorika

 250.

Ceturtdiena 15.05-15.54

Briede Sandra

Sākumskola

155.

Piektdiena 13.00-14.51

Brūdere Viktorija

Otrā svešvaloda (krievu)

305.

Pirmdiena 14.20-15.45 vai ilgāk

Cereņja Svetlana

Otrā svešvaloda (vācu)

122.

Pirmdiena 15.05-15.32 vai ilgāk

Ceturtdiena 15.05-15.32 vai ilgāk

Daugulis Jānis

Sports

sporta zāle

Piektdiena 7.40-8.14

Dubra Mārīte

Sākumskola

252.

Ceturtdiena 13.00-14.05

Eltermane Lolita

Sākumskola

332.

Pirmdiena 12.55-13.20

Trešdiena 12.55-13.25

Ceturtdiena 12.55-13.55

Fernandeša Laila

Vizuālā māksla, kultūra un māksla

101.

Otrdien 15.50-16.20

Trešdiena 15.00-15.28

Giluča Sarmīte

Bioloģija, ķīmija

203.

Pirmdiena 7.30-8.15, 15.55-16.25

Trešdiena 7.30-8.15, 15.55-16.25

Piektdiena 7.30-8.15

Gražanska Maruta

Matemātika

304.

Otrdiena 14.20-15.40

Piektdiena 14.20-15.40

Innusa Ieva

Pirmā svešvaloda (angļu)

321.

Pirmdiena 8.20-9.00
Ceturtdiena 15.10 - 15.50

Jankovska Baiba

Sākumskola – pirmā svešvaloda (angļu)

329.

Ceturtdiena 14.00-14.15

Kākere Maija

Latviešu valoda

220.

Otrdiena 14.20-15.20
Ceturtdiena 7.40-9.00

Kricka Sanita

Latviešu valoda

125.

Pirmdiena 14.20-16.21

Piektdiena 13.35-15.00

Kukule-Sniķere Ance

Teātris, kultūra

Aktu zāle

Katra mēneša trešā otrdiena 8.10-9.00

Ķepīte Vija

Sports

Zāle

Piektdiena 7.30-8.10

Lapa Linda

Sākumskola

154.

Pirmdiena 13.00 - 14.00
Ceturtdiena 13.00 - 14.05

Lapiņa Daiga

Dizains un tehnoloģijas

204.

Katra mēneša otrā un ceturtā otrdiena 15.05-15.45

Lūse-Tontegoda Ieva

Sākumskola

333.

Otrdiena 14.20-15.00
Piektdiena 12.10-12.54

Mamaja Iluta

Datorika

318.

Ceturtdiena 15.05-16.40

Miezīte Laima

Latviešu valoda

105.

Piektdiena 8.20-9.00

Milzarājs Zigmunds

Dizains un tehnoloģijas

1. 

Otrdiena 15.50-16.20

Moldovane Ineta

Pirmā svešvaloda (angļu)

322.

Trešdiena 15.05-15.45

Ceturtdiena 15.05-15.40

Neimane Inga

Ģeogrāfija

201.

Ceturtdiena 15.50 -17.33

Reistere Vija

Sākumskola

153.

Pirmdiena 7.45-8.15

Trešdiena 7.45-8.15, 13.00-14.02

Rezakova Anita

Sākumskola

249.

Pirmdiena 7.40-8.00

Piektdiena 7.40-8.10

Ruska Olita

Sākumskola - mūzika

253.

Pirmdiena 13.50-14.36

Ruško Ārija

Matemātika

323.

Otrdiena 15.05-16.30

Trešdiena 14.20-16.00

Skuja Iveta

Sociālās zinības

Sports

302.

Pirmdiena 14.20-15.00

Otrdiena 15.05-16.00

Smiltens Valters

Sākumskola - sports

sporta zāle

Pirmdiena 8.00-8.15, 13.35-14.15

Spriņģe Aina

Latviešu valoda

221.

Otrdiena 14.15-16.11

Trešdiena 8.00-9.00

Stepanova Tatjana

Otrā svešvaloda (krievu)

323.

Katra mēneša pirmā un trešā pirmdiena 8.20-9.00

Šifa Sarmīte

Sākumskola

334.

Pirmdiena 13.00-13.30
Ceturtdiena 13.00-13.32

Štoļde Evija

Matemātika

123.

Pirmdiena 8.46-9.00, 14.20-15.00
Otrdiena 14.20-15.00
Trešdiena 13.35-15.00
Ceturtdiena 14.20-15.00

Tabors Dins

Mūzika

103.

Otrdiena 8.30-9.00

Tarasova Renata

Sākumskola

152.

Trešdiena 13.00-14.00

Piektdiena 13.00-14.00

Vecvagaris Matīss

Fizika, ekonomika, dabaszinības, inženierzinības

307.

Pirmdiena 14.20-15.00

Otrdiena 15.55-16.35

Trešdien 14.20-15.00

Zieda Astrīda

Sākumskola

151.

Otrdiena 13.00-14.40