Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Mācīties sasniegt iecerēto

Karjeras izglītībaKarjeras pasākumi

Projekts: Akcija "Atpakaļ uz skolu"

Mācīties sasniegt iecerēto

2019.gada 18.aprīlī skolā viesojās 1997.gada absolvents Armands Kākers. Tā bija tikšanās ar 8.klases skolēniem, lai runātu par profesionālās karjeras veidošanu. Armands ir kuģa kapteinis uz līnijas Ventspils- Nīnashamna (Stokholmas piepilsēta), kompānijas Stena Line Group  transporta un tūrisma kuģis.

Armands, stāstot par savu profesionālo karjeru, atzina, ka  svarīgi ir izvirzīt sev mērķi. “ 8. klasē es izdomāju kļūt par  jūrnieku. No matroža amata līdz kuģa kapteiņa sertifikāta iegūšanai man pagāja 9 gadi. Tas ir daudz vai maz? Viennozīmīgas atbildes nav. Pamatskolā iegūtās zināšanas matemātikā, fizikā ir mana ikdiena šobrīd. Lai varētu strādāt, visu laiku ir jāmācās, “ tā Armands vērtē savu profesionālo karjeru. Armands augstu novērtē iegūtās zināšanas un prasmes Rīgas 31.vidusskolā.

8.klases skolēni atzīst, ka tikšanās bija interesanta. “Man lika padomāt par to, kāda varētu būt mana nākotnes karjera,” saka Laura.  No tikšanās skolēniem paliks prātā doma par to, ka dzīvē svarīgi ir mācīties sasniegt iecerēto.