Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Mācību ekskursija uz Rīgas Tehniskās koledžas praktisko apmācību centru

Aktualitātes

Mācību ekskursija uz Rīgas Tehniskās koledžas praktisko apmācību centru

Sadarbībā ar Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociāciju (MASOC) 26. februārī 8.a un 8.b klases izglītojamajiem kopā ar dizaina/tehnoloģiju skolotājiem un pedagogu karjeras konsultantu tika rasta iespēja apmeklēt RTK praktisko apmācību centru.

Praktisko apmācību centrā izglītojamie praktiski varēja redzēt, kā tiek sagatavoti, iestatīti un darbināti programmvadāmie darbgaldi (dizaina un tehnoloģiju stundās apgūst tematu: “Kā modelē un izgatavo ar programmvadāmiem darbgaldiem izstrādājumus?”), guva ieskatu par tehnisko aprīkojumu robotikas un mehatronikas laboratorijās, kurās koledžas studentiem notiek mācības, kā arī prezentācijas veidā iepazinās ar tehnikumā piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, tālākām studiju iepējām un koledžas sagatavoto speciālistu pieprasījumu darba tirgū.

Vecāko kursu studenti izstāstīja par mācību pieredzi un iespējām studēt RTK un praktisko darbu pasniedzēji izrādīja darbnīcas un laborotorijas, demonstrēja dažādu iekārtu darbību un atbildēja uz interesējošiem jautājumiem.

Video