Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Kosmosa burvis

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Kosmosa burvis

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu skolas 3.-6.klašu skolēni novembra mēnesī noklausījās koncertlekciju “Kosmosa burvis”.

Tas tiešām bija muzikāls, izglītojošs un izklaidējošs piedzīvojums Kosmosā! Kosmosa burvis kopā ar bērniem devās ceļojumā, iepazīstot Visuma noslēpumus. Bērni uzzināja daudz jauna par Saules sistēmu, planētu Zeme un dažādiem notikumiem kosmosa telpā, izpētīja, cik atšķirīgas ir planētas, noskaidroja, kas ir melnie caurumi, meteorīdi un supernovas.

Bija  jautri, jo koncertlekcijas laikā varēja dejot un dziedāt līdzi Latvijā un pasaulē populārām bērnu dziesmām, kuras izpildīja aktieris Uldis Siliņš.

“Es uzzināju, ka dažas planētas sastāv no gāzes un uz viņām ir vulkāni, dažas atrodas tuvu Saulei, bet dažas ļoti tālu. Man ļoti patika lekcija, patika arī pildīt krustvārdu mīklu.  ” (Juris)

“Es uzzināju, kura ir vislielākā un kura vismazākā planēta. Es pirms tam nezināju, ka ap planētām mēdz būt gredzeni. Vēl es uzzināju, ka dažas planētas sastāv no ledus. Man ļoti patika dziedāt līdzi. Man ļoti patika aktieris Uldis Siliņš.” (Agnese)

“Es uzzināju, ka ir  lietus, kurš ir ļoti indīgs. Vēl es uzzināju, ka  ir planēta, kura apkārt Saulei apriņķo 165 gadu laikā. Tas gan man bija liels brīnums! Es arī dejoju un dziedāju. Man ļoti patika. Stunda bija tik jautra!” (Indra) 

“Es uzzināju, ka uz citām planētām var būt ļoti auksti. Vēl es uzzināju, kas ir melnie caurumi.  Man ļoti patika aktieris Uldis Siliņš. Es dejoju un dziedāju līdz”. (Alīna)

“Es tagad zinu, kura ir visvieglākā planēta, kura ir visvētrainākā planēta, kura – visgarlaicīgākā. Es zinu arī to, uz kuras planētas uzsprāgst zvaigznes. Man ļoti patika dziedāt un dejot līdzi. Tas bija  jautri un interesanti.” (Ilga)

Mazgalerija