Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Izrāde "Mazais princis"

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Izrāde "Mazais princis"

19. martā 4.-7. klašu skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros noskatījās izrādi “Mazais princis”.

Izrādes pamatā ir pasaules atzinību iemantojusī Antuāna de Sent-Ekziperī filozofiskā pasaka.   Izrādē  satikās Lidotājs un Mazais Princis, lai kopā ar skolēniem rotaļīgi un vizuāli daudzveidīgi izprastu būtisko par mīlestību, atbildību un savstarpējo attiecību dažādību un sarežģītību.

Skolēnu atsauksmes.

 "Lapsiņa iemācīja mazajam princim, kas ir draudzība, mīlestība un ko nozīmē “Mēs esam atbildīgi par to, ko pieradinām.” Tā ir liela atbildība. Ar Mazo princi kopā es iepazinu dažādu cilvēku tipus. Ģeogrāfs neko nav izpētījis, to ir izdarījuši citi viņa vietā. Dzērājs tikai dzer, viņam ir kauns, tāpēc dzer. Mans viedoklis ir, ka katram cilvēkam jāmācās ieklausīties, ieskatīties apkārtējos un ir jābūt atbildības sajūtai."

 

"Mazais princis ir zēns, kas izzina pasauli. Viņš dzīvo uz savas planētas un domā, ka pieaugušie ir dīvaini. Izrāde bija interesanta un aizraujoša. Izrādē skanēja “Melanholiskais valsis” un dziesma “Vēl tu rozes plūc”. Šo dziesmu mēs klausījāmies arī mūzikas stundā,  un man ļoti tā patika. Negaidīti bija tas, kā aktieri bieži jautāja skatītājiem, kā rīkoties. Tas bija interesanti."

"Man patika kreativitāte šajā izrādē, jo bija sarunas ar skatītājiem."

Mazgalerija