Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Erasmus+ projekts

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

Erasmus+ projekts
Erasmus+ projekta “Advocate Human Rights For A Fairy Land” ietvaros, Rīgas 31. vidusskolas skolēnu un skolotāju komanda no 19. līdz 24. maijam devās uz sesto projekta dalībvalstu pārstāvju tikšanos Itālijas pilsētā Frasinonē. Šī projekta galvenais mērķis bija uzzināt  par migrantu un bēgļu tiesībām gan Eiropā, gan katrā valstī.Projektā piedalījās piecas valstis: Latvija, Spānija, Portugāle, Itālija un divas grupas no Turcijas. Dalībvalstu pārstāvji bija sagatavojuši prezentācijas par emigrantu un bēgļu tiesībām savā valstī.

Skolēniem bija noorganizēta tikšanās Frasinones apgabala bēgļu imigrācijas departamentā ar tās vadītāju un darbiniekiem. Tajā skolēni piedalījās debatēs un dalījās pieredzē par redzēto un piedzīvoto savā valstī, savā skolā.

Projekta dalībniekiem bija iespēja apskatīt vairākas skaistas, vēsturiskas vietas: Romu, apmeklējot Kolizeju, Romas Forumu, Palatīna kalnu, Vatikāna laukumu, Trevi strūklaku,  Frasiones vecpilsētu un pilsētas Domi, Montecassino abatiju, kuras apkārtnē ir radusies itāļu valoda, Gaetas pilsētu ar tās fantastisko dievnamu.

Iesaistoties projektā, skolēni ieguva jaunus, neaizmirstamus draugus, zināšanas par citu valstu vēsturi un kultūru, parādīja izcilas angļu valodas lietojuma prasmes. 

Paldies projekta vadītājai skolotājai Sarmītei Gilučai par ieguldīto darbu projekta vadīšanā un realizācijā.

Mazgalerija