Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Ciemos ar klasi Melngalvju namā

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Ciemos ar klasi Melngalvju namā

    20.maijā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 11.klase apmeklēja Melngalvju namu.

     11.klasei bija iespēja ne tikai atsvaidzināt zināšanas par tēvzemes vēsturi un paplašināt redzesloku, bet arī pielietot praksē prasmes, kas tika iegūtas teātra mākslas, tehnoloģijas un fizikas stundās.

    Skolēni izbaudīja dažādu laikmetu gaisotni, spēlējot viduslaiku spēlēs, iejūtoties  kalēju lomā, dejojot valsi lielajā svētku zālē, klausoties brīnišķīgu XIX gadsimta mūziku, sēžot izsmalcinātos krēslos.

    Īpašu uzmanību piesaistīja iespaidīga sudraba kolekcija.

“Man patika uzzināt par Melngalvju nama vēsturi un interesantiem objektiem. Man likās ļoti skaista sudraba vāze un melnās galvas, kas skatījās pāri mums.”  (Leo Leonards)

“Ekskursija bija jautra. Uzzināju pāris jaunas lietas, ko iepriekš nebiju zinājis. Bija interesanti apskatīt tabakdozes.”(Ralfs)

“Ekskursija bija interesanta. Šī ekskursija atgādināja mums Melngalvju vēsturi. Pats interesantākais bija kalt monētu.”  (Edvards)

“Man šī ekskursija ļoti-ļoti patika. Gide bija laipna un jautra, pastāstīja daudzas lietas, kas bija mazliet piemirsušās. Bija interesanti izstaigāt telpas, zāles, ka arī ļoti patika monētas kalšana. Atmosfēra bija superīga! Labi pavadīts laiks kopā ar klasi. Paldies skolai par šo izmantoto iespēju doties ekskursijā” (Līga)


Mazgalerija