Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Olimpiāžu uzvarētāji

MācībasSasniegumiOlimpiāžu uzvarētāji

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētāji 2017./18.m.g.

II vieta:

Emīls Gustavs Štreihfelds-Lēpe 5.b - Rīgas pilsētas matemātikas olimpiāde (skolotājas Maruta Gražanska un Baiba Bolgzda).
Artis Liepiņš 6.b - Rīgas pilsētas matemātikas olimpiāde (skolotāja Maruta Gražanska).



Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētāji 2017./18.m.g.


II vieta:

Viestards Kristiāns Vīgants 12. - Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiāde (skolotāja Sarmīte Giluča).
Aleksis Ričards Larionovs 9.b - Rīgas ģeogrāfijas olimpiāde (skolotājs Toms Krūmiņš).

III vieta:

Jēkabs Teodors Gailīts 6.a - Rīgas matemātikas olimpiāde (skolotāja Baiba Bolgzda).
Aleksis Ričards Larionovs 9.b - Rīgas vēstures olimpiāde (skolotājs Andris Grablovskis).

Meridian Matemātikas olimpiāde:

Diāna Lāčauniece 2.b - 7.vieta 1400 skolēnu konkurencē (skolotāja Dzintra Lūse).


 

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētāji 2016./17.m.g.


II vieta:

Teodors Jēkabs Gailīts 5.a - Rīgas pilsētas matemātikas olimpiāde (skolotājas Baiba Bolgzda, Iluta Mamaja).

Atzinība:

Aleksis Ričards Larionovs 8.b - Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde (skolotāja Ārija Simone).
Viestards Kristiāns Vīgants 11. - Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiāde (skolotāja Sarmīte Giluča).
Mārtiņš Andersons 11. - Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiāde (skolotājs Toms Krūmiņš).
Marija Briede 6.b - Rīgas pilsētas Centra un Ziemeļu rajona publiskās runas angļu valodā konkurss (skolotāja Ieva Innusa).


 

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētāji 2015./16.m.g.


II vieta:

Nadīna Anna Larionova 6.a - Rīgas pilsētas matemātikas olimpiāde (skolotāja Baiba Bolgzda).

III vieta:

Anna Solovjova 11. - Rīgas pilsētas krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde (skolotāja Viktorija Magida).
Viestards Kristiāns Vīgants 10. - Rīgas pilsētas fizikas olimpiāde (skolotājs Uldis Jembergs).

Atzinība:

Nadīna Anna Larionova 6.a - Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde (skolotāja Baiba Bolgzda).
Signe Feldmane 6.b - Rīgas pilsētas matemātikas olimpiāde (skolotāja Baiba Bolgzda).
Signe Feldmane 6.b - Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde (skolotāja Baiba Bolgzda).
Karlīna Jance 6.b - Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde (skolotāja Baiba Bolgzda).
Zane Ķīse 9.b - Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde (skolotāja Daiga Berķe).
Viestards Kristiāns Vīgants 10. - Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiāde (skolotāja Sarmīte Giluča).
Mārtiņš Andersons 10. - Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiāde (skolotājs Toms Krūmiņš).

Meridian Matemātikas olimpiāde:

Linda Andersone 3.b un Mikus Actiņš 3.b (skolotāja Lolita Eltermane).
Teodors Jēkabs Gailīts 4.a (skolotāja Biruta Radiņa).
Ieva Cepliša 9.b un Zane Ķīse 9.b (skolotāja Baiba Bolgzda).



Latvijas olimpiāžu uzvarētāji 2014./15.m.g.


Atzinība:

Nadīna Larionova 5.a - Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde (skolotāja Baiba Bolgzda).


 

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētāji 2014./15.m.g.


I vieta:

Sabīne Rasa Vīra 9.a - Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiāde (skolotāja Natālija Ieviņa).

III vieta:

Signe Feldmane 5.b - Rīgas pilsētas matemātikas olimpiāde (skolotājas Iluta Mamaja un Baiba Bolgzda).
Viestards Kristiāns Vīgants 9.b - Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiāde (skolotāja Natālija Ieviņa).

Atzinība:

Jēkabs Teodors Gailīts 3.a - Meridian Matemātikas olimpiāde (skolotāja Biruta Radiņa).
Nadīna Larionova 5.a - Meridian Matemātikas olimpiāde (skolotājas Ārija Ruško un Baiba Bolgzda).
Anna Griceņuka 10. - Rīgas pilsētas fizikas olimpiāde (skolotājs Uldis Jembergs).
Sabīne Rasa Vīra 9.a - Rīgas Centra un Ziemeļu rajona angļu valodas konkurss (skolotāja Astrīda Zieda).