Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Konsultācijas

MācībasKonsultācijas

Apstiprināts ar 28.05.2019. direktora rīkojumu nr. VS-31-19-128

 

 

Konsultācijas mācību priekšmetos 2019. gada 3.-14. jūnijs

9.00-12.00

Skolotāja uzvārds, vārds

Mācību priekšmets

Kabineta Nr.

03. 06.

04. 06.

05. 06.

06. 06.

07. 06.

10. 06.

11. 06.

12. 06.

13. 06.

14. 06.

Berķe Daiga

Latviešu valoda

219.

X

X

X

 

X

X

X

X

 

X

Bolgzda Baiba

Matemātika, informātika

 250.

eks

X

X

X

 

X

X

X

 

 

Briede Sandra

Sākumskola

155.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Butlere Anna

Sākumskola

252.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Daugulis Jānis

Sports

sporta zāle

X

eks

 

 

X

X

X

 

 

X

Doroņina Ludmila

Vācu valoda

305.

X

X

X

 

 

X

X

X

 

 

Eltermane Lolita

Sākumskola

332.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Giluča Sarmīte

Bioloģija, dabaszinības

203.

X

 

X

 

X

X

 

X

 

X

Grablovskis Andris

Vēsture

108.

X

X

X

X

X

X

eks

X

X

X

Gražanska Maruta

Matemātika

304.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Innusa Ieva

Angļu valoda

321.

X

X

X

X

X

X

eks

X

X

X

Jankovska Baiba

Sākumskola – angļu valoda

329.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Kākere Maija

Latviešu valoda

220.

 

X

X

X

 

 

X

X

 

 

Kļaviņa Inta

Ķīmija

206.

X

X

 

 

 

X

X

 

 

 

Krūmiņa Anda

Vizuālā māksla, kulturoloģija

101.

 

X

X

X

X

 

X

X

X

X

Ķepīte Vija

Sociālās zinības

Sports

218.

Zāle

X

X

X

 

X

X

X

X

 

X

Lapa Linda

Sākumskola

154.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Lapiņa Daiga

Mājturība

204.

 

 

X

X

X

 

 

Lūse-Tontegoda Ieva

Sākumskola

333.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Magida Viktorija

Krievu valoda

318.

X

X

X

X

X

eks

X

X

Mamaja Iluta

Matemātika, informātika, mājturība

201.

251.

X

X

eks

eks

eks

X

X

X

 

X

Milzarājs Zigmunds

Mājturība

1. 

X

X

X

 

 

X

X

X

 

 

Putniņa Rūta

Ģeogrāfija, dabaszinības

302.

 

 

 

X

X

 

 

 

X

X

Rezakova Anita

Sākumskola

249.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Roziņš Viesturs

Drāma

aktu zāle

X

 

X

X

 

X

 

 

X

 

Ruska Olita

Sākumskola - mūzika

253.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Ruško Ārija

Matemātika

323.

 

X

X

X

X

 

X

X

 

X

Samoilenko Jeļena

Angļu valoda

322.

eks

eks

eks

X

X

X

X

X

X

X

Simone Ārija

Latviešu valoda

105.

 

X

 

X

X

 

eks

 

X

X

Skuja Iveta

Sākumskola

330.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Spriņģe Aina

Latviešu valoda

221.

X

X

eks

eks

eks

X

X

X

X

X

Strode Judīte

Sports

 

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Šifa Sarmīte

Sākumskola

334.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Štoļde Evija

Sākumskola

331.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Tarasova Renata

Sākumskola

152.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

Vecvagaris Matīss

Fizika, ekonomika

307.

 

 

X

X

X

 

 

X

X

X

Zieda Astrīda

Sākumskola

151.

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X