Sākumlapa 

Šodien
2017. gada 21. oktobris
Šodien vārdadienu svin:
Urzula, Severīns

Aptauja
Aktīvu aptauju nav

Arhīvs


Meklēt

Sadarbība
Ozmax Development: efektīvi wwwides & grafiskie risinājumi


 Mācības  Arhīvs  ...
« iepriekšējais nākamais »
Uzvarētāji 2014./15.m.g. skolas konkursos

Administrācija
2016.02.01  16:47
Izdrukas variants  

 

Rīgas 31.vidusskolas sākumskolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētāji:

1.vieta: Laura Kūma 1.a, Kristofers Rudzāts 2.a, Nikola Tērauda 4.a

2.vieta: Megija Luzina 1.a, Keita Loreta Jurgeviča 1.b, Niklāvs Eglītis 2.b, Anna Elīza Jākabsone 3.b, Marija Briede 4.b, Rasa Tereško 4.b

3.vieta: Marija Maksimova 1.a, Evelīna Šteinberga 2.a, Emīlija Evelīna Lapsa 3.b, Patrīcija Kalniņa 4.a

 

Čaklais lasītājs 1.-4.klasēm

1.vieta - 1.c klase

 

Matemātikas rīts 5.-6.klasēm

1.vieta - 6.c klase

2.vieta - 6.a klase

3.vieta - 5.b klase

 

Erudīcijas konkurss "Gudrs, vēl gudrāks" 7.-8.klasēm

1.vieta - 8.b klase

2.vieta - 7.b klase

3.vieta - 7.a klase

 

Erudīcijas konkurss "Lampu drudzis" 9.-12.klasēm

1.vieta - 12. klase

2.vieta - 11. klase

 

 

 

Rīgas 31.vidusskolas vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju olimpiādes uzvarētāji:

1.vieta: Līvija Labrence 5.b, Viestards Kristiāns Vīgants 9.b
2.vieta: Amanda Jakovļeva 5.b, Katrīna Jakovļeva 7.b, Rihards Pričins 11.
3.vieta: Madeira Ilmere 5.b, Elza Zaļkalne 7.b, Kristaps Rūsiņš 11.
Atzinība: Luīze Sprudzāne 5.b, Krista Bortņikova 5.b

 

 

Rīgas 31. vidusskolas  latviešu valodas olimpiādes rezultāti

 

1. klašu grupā (2015. gada 29. janvārī.)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Samanta Bula

1.b

II vieta

Kate Makavecka

1.b

 

Daniela Bogdanova

1.a

 

Monta Evelīna Jakubauska

1.b

 

Kārlis Buka

1.a

 

Laura Kūma

1.a

 

Laura Markūna

1.a

 

Haralds Dišleris

1.c

 

Nikola Veinberga

1.c

III vieta

Rota Elizabete Kopštāle

1.b

 

Mihails Kurkins

1.c

 

Elisa Kolberga

1.c

 

Henrijs Gustavs Strīgelis

1.b

 

Līna Tereško

1.c

 

Patrīcija Grava

1.c

I vieta

Dairis Ritiņš

1.a

 

 

3. klašu grupā (2015. gada 30. janvārī)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Kristīne  Cigelmane

3.a

 

Marta Vilde

3.b

III vieta

Anna Elīza Jākobsone

3.b

II vieta

Marks Lapčenko

3.a

 

Emīlija Evelīna Lapsa

3.b

 

Madara Rulle

3.b

 

Eduards Bērziņš

3.a

 

Elīna Folkmane

3.a

I vieta

 

2. klašu grupā (2015. gada 29. janvārī.)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Ērika Kozlovska

2.a

 

Sintija Kākere

2.b

 

Jānis Deniņš

2.a

 

Linda Andersone

2.b

II vieta

Alīda Andrule

2.c

 

Artis Liepiņš

2.c

III vieta

Sofija Aleksašina

2.a

 

Mikus Actiņš

2.b

I vieta

Niklāvs Eglītis

2.b

 

Normunds Ābeltiņš

2.c

 

Sanita Arnese

2.b

 

Kristaps Grava

2.b

II vieta

Aleksandrs Kristofors Toms

2.c

 

 

4. klašu grupā (2015. gada 30. janvārī.)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Jānis Zeidmans

4.a

III vieta

Karīna Ņikuļiščeva

4.b

 

Renāte Fridrihsberga

4.b

II vieta

Laura Gailiša

4.a

 

Anete Jubasa

4.b

 

Nikola Tērauda

4.a

I vieta

Henrijs Pravdivecs- Bešta

4.b

 

Mārcis Mārtiņš Ķīsis

4.a

 

 

 

Rīgas 31. vidusskolas  matemātikas olimpiādes rezultāti

1. klašu grupā (2015. gada 5. februārī.)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Markus Dokicans

1.b

III vieta

Kristaps Borisovs

1.b

 

Samanta Bula

1.b

 

Roberts Freidenfelds

1.b

III vieta

Henrijs Gustavs Strīgelis

1.b

III vieta

Monta Jakubauska

1.b

 

Daniela Bogdanova

1.a

 

Laura Kūma

1.a

 

Ritvars Sprudzāns

1.a

 

Laura Markūna

1.a

III vieta

Mihails Kurkins

1.c

I vieta

Rihards Bundzjaks

1.c

 

Haralds Dišleris

1.c

II vieta

Nikola Veinberga

1.c

III vieta

Mārtiņš Gēgers

1.a

 

 

3. klašu grupā (2015. gada 6. februārī.)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Anna Elīza Jākobsone

3.b

 

Emīlija Evelīna Lapsa

3.b

 

Daniils Rudass

3.a

 

Andrejs Bodnieks

3.b

III vieta

Marks Lapčenko

3.a

 

Marta Vilde

3.b

III vieta

Elīna Folkmane

3.a

I vieta

Jēkabs Teodors Gailīts

3.a

II vieta

 

2. klašu grupā (2015. gada 5. februārī.)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Ralfs Rafaels Rossoha - Sadovičs

2.a

 

Linda Andersone

2.b

II vieta

Alīda Andrule

2.c

 

Aleksandrs Kristofors Toms

2.c

 

Artis Liepiņš

2.c

 

Simona Miķelsone

2.b

 

Sanita Arnese

2.b

 

Jānis Deniņš

2.a

II vieta

Evelīna Šteinberga

2.a

 

Arvo Ciemiņš

2.a

 

Kristiāns Beiša

2.a

III vieta

Kristaps Grava

2.b

 

Mikus Actiņš

2.b

I vieta

Sintija Kākere

2.b

 

Sofija Aleksašina

2.a

 

Evelīna Bileskalne

2.b

 

Normunds Ābeltiņš

2.c

 

Niklāvs Eglītis

2.b

III vieta

 

4. klašu grupā (2015. gada 6. februārī.)

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Oļģerts Žukovskis

4.b

 

Renāte Fridrihsberga

4.b

 

Viktorija Grabļevska

4.a

II vieta

Anete Jubasa

4.b

III vieta

Laura Gailiša

4.a

 

Dainis Zeļenkovs

4.a

 

Rasa Tereško

4.b

 

Jānis Zeidmans

4.a

 

Mareks Kokins

4.b

I vieta

Mārcis Mārtiņš Ķīsis

4.a

 

 



Kas jauns galerijā
Pēdējais zvans 2017
2017.05.15  13:48 att.9 sk.5933
Dārza svētki 2016
2016.06.20  12:01 att.10 sk.19163
Ostas sēta 2016
2016.06.20  11:56 att.12 sk.16763
Olimpiāde "Stīmpanks"
2016.03.29  11:39 att.45 sk.44904
Krāsainā nedēļa
2015.10.26  11:23 att.25 sk.39159

visas galerijas »

Statistika

apmeklējumi


2004-2017 © Rīgas 31. vidusskola
*balstīts uz Ozmax Development programm-risinājumiem*
dizains: Kaspars Jākobsons